Hakkımızda

Hakkımızda

Teknik Elektronik Firmasında çırak olarak 8 yaşında başladığım çalışma hayatımda 1993-1997 dönemlerinde Atatürk End. Meslek Lisesi ve 1997-1998 Dönemlerinde Ege Üniversitesi Ege Meslek Yüksek Okulu End. Elektronik Mezuniyeti ile 1998 yılında EKA Elektronik AŞ Firmasının Ege Bölge Müdürlüğü olan EKS Güç Elektronik Firmasında Servis teknikeri olarak başladığım iş hayatımı ; 2013 yılında Teknik Servis Müdürlüğü görevimden ayrılarak; Tüm Bilgi ve birikimim ile 2014 yılında 4A Elektronik firmasını kurdum.

Firmamız hizmet yapısı ve tecrübesi ile marka ve model fark etmeksizin Güç Elektroniği ürün gamı içerisinde yer alan Kesintisiz Güç Kaynağı/UPS , Redresör, İnvertör , Statik Regülatör , Statik Transfer Switch/STS ve Akü gibi bir çok ürünün Satış ve Bakım onarımı Hizmetlerini verilmektedir.

Ayrıca Elektronik kart tamiri konusunda tüm sektörlere hizmet sunmaktayız.

2014 yılında Şehitler Mahallesi Şehitler Caddesi No:6/b Şehzadeler /MANİSA adresinde 55m2 lik kapalı alan ile başladığımız işletme hayatımıza; 2018 yılında Manisa OSB yanında yer alan Güzelyurt Mahallesi 5769Sokak No:32AYunusemre/ MANİSA adresinde 250m2 kapalı alandan oluşan işletmemize geçerek gerek ürün sergileme ve gerekse 30kw sabit ürün test alanlarımızı oluşturmuş olup; 30kw dan yüksek güçlerin %100 Yükte test edilebilmeleri içinde gerekli taşınabilir yük bankası sistemleri ile tüm müşterilerimize hizmet vermekten gurur ve mutluluk duymaktayız.

2016 yılında TS-12643 Yetkili Servisler- Kesintisiz Güç Kaynakları TSE-HYB belgemiz ile iş ortaklarımız olan EPC Enerji ve Güç Dönüşüm Sistemleri AŞ (Markalar EPC ; ABB ; ROCKET) ve 2M Dış Ticaret LTD ŞTİ (Marka PowerGuard ; CSB) firmaları ürünlerine ait Yetkili Satış ve Servis hizmetlerimizi belgelendirmiş olduk.

2018 yılında TSE-HYB belgemize aramıza yeni katılan iş ortağımız Betsis Bilgisayar ve Enerji Sistemleri Sanayi Ticaret LTD.ŞTİ. (Markalar APC ; EATON ; ALPHA ; LONG) firmaları ürünlerine ait Yetkili Satış ve Servis hizmetlerimizi belgelendirmiş olduk.

Hedefimiz servis ve satış ağımızı kaliteden ödün vermeden geliştirmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

MİSYON

Dünyanın ulaşılabilen her yerinde hizmet faaliyetlerinin aksamaması için kesintisiz gücü uygun fiyat ve ürünler ile karşılamaktır.

VİZYON

Önce “ canlıların hayatı” düşüncesi ile hizmet kalitesinden ödün vermeden bilgi ve teknolojinin önderliğinde gelişen standartları takip ederek yatırımlarımızı sürdürüp dünyanın tanıdığı bir marka olmak.